Про нас

Шановні відвідувачі! Всі ціни на сайті актуальні. 

ТМ Нова брама працює БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ. Завдаток – це лише зайва відповідальність зберігати Ваші гроші. Весь асортимент металопрокату, фарб, ґрунтовок та інше завжди є у нас на складі в достатній кількості. У випадку, якщо Ви замовляєте по телефону, нам потрібно лише впевнитись, що Ви є реальний замовник, а не конкурент з сусіднього міста, який вирішив пожартувати. 

Наше підприємство на цьому ринку вже більше 20 років. 

Ми є дійсні виробники. За рахунок цього ціни на ковку у нас нижчі ніж у всіх перекупників.

У нас - свої виробничі потужності, тобто ковані елементи виготовлені на нормальному обладнанні та будуть служити вам вірою і правдою довгі роки. При цьому, ціни на ковку ми можемо дозволити собі тримати нижче середніх. 

Не дивуйтеся! Виготовлення кованих виробів у нас коштує дійсно дешевше, ніж у інших.

Ковані ворота, паркани, хвіртки робимо як по Ваших кресленнях і ескізах так по Вашим і нашим фотографіям.

Ковані вироби та художню ковку ми доставляємо у всі міста і села України.

Ковані вироби доставляються нашим транспортом та за допомогою Нової Пошти або Інтайму. Доставка через ці служби економить Ваш час, Ваші гроші. Доставка можлива у будь-яку точку України, як на склад Нової Пошти або Інтайму, так і до дверей Вашого будинку.  Тому для того, що б замовити, Вам не обов'язково потрібно приїжджати до нас на виробництво. Ви можете замовити як по телефону, так викликати майстра до себе. Якщо ж Ви вирішите відвідати наше виробництво, то ми знаходимося у м. Радивилів по вул. Мазепи, 57а

Слідкуйте за дорожніми знаками "ПП Нова Брама" і без перешкод потрапите до нас. Або телефонуйте і ми Вас зустрінемо чи проведемо по телефону.

Виріб ми можемо зробити за вашими кресленнями і фотографіями, головне що б Ви знали що Вам потрібно. Але якщо не знаєте - не біда. Ми Вас проконсультуємо.
З цим немає ніяких проблем! Якщо ж у Вас виникли питання - пишіть, телефонуйте, будемо відповідати.